Nasıl uygulanır ?

Digiortho sistemi için uygulayan doktordan randevu aldınız ve doktorunuz sizi muayene etikten sonra size Digiortho uygulamaya karar vedi.
Önce dişlerinizin ölçüsü alınır, fotoğraflar ve röntgenler çekilir. Sizin tedaviden beklentilerinize uygun bir  tedavi planını doktorunuz belirler ve digiortho merkezine gönderir
Digiortho sizin ölçülerinizi 3 boyutlu scanner ile taramasını yapar ve bu datalar Digiorto özel ortodonti programında doktorunuzun planına uygun bir şekilde sizin dişlerinizi konumlandırır.
Sizinde görebiliceğiniz dişlerinizin  son haline gelişini izleye bileceğiniz sanal bir sunum doktorunuzun  email adresine Digiortho tarafından gönderilir. Aynı zamanda tedavi için kaç adet şeffaf plak kullanmanız gerektiği ve tedavi süreside belirtilir.
Doktorunuzla birlikte planı onayladıktan sonra, 10 gün içinde Şeffaf plaklarınız seri halde üretilir, doktorunuzun adresine gönderilir.
İlk plağınızı doktorunuz takar ve size kullanmı ile ilgili bilgileri verir. Doktoruz  belirli aralıklarla tedaviyi takip eder.

         Telsiz ortodonti sistemi